ESTAB 2021/KASIM OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ESTAB 2021/KASIM OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Birlik Meclis Toplantımız 26 Kasım 2021 Cuma günü saat 16.00’da Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantımız,  Birliğin 2022 yılı birlik bütçesinin görüşülmesiyle başladı. 2022 yılı gelir ve gider bütçesi 677 bin 953 TL olarak belirlendi ve oy birliği ile kabul edildi.

Toplantımızın üçüncü gündem maddesi Birliğin faaliyet sahası içerisinde bulunan turizm belgesi olan ve turizm belgesi olmayan otel, pansiyon ve konaklama tesislerinden alınacak olan katılım payları; turizm belgesi olan otellerden yatak başına 45 TL, turizm belgesi olmayan otel, pansiyon ve konaklama tesislerinden yatak başına 29 TL olarak belirlenmesine oy çokluğu ile karar verildi.

Toplantımızın dördüncü gündem maddesi Birlik bünyesinde çalışan 1 adet sözleşmeli personelin sözleşmesinin yenilenmesine oy birliği ile karar verildi.

Toplantımızın beşinci gündem maddesi ile Birlik Tüzük değişikliğine oy çokluğu ile karar verildi.

Daha sonra toplantımızın altıncı gündem maddesi olan 5393 Sayılı Belediye Kanununun 70. Maddesine göre şirket kurulması ve bu işlemlerin yürütülmesi için birlik başkanı Süleyman Gürsel PAÇAMAN’a yetki verilmesine oy çokluğu ile karar verildi.